Sports A - Z Betting Odds. Bet On at BoyleSports.com

16th Aug Match  
19:00 SUSP Bangoura S / Zhu M v Dempster I / Kirchh... SUSP 4 >
19:55 23/20 Rebecca Marino v Yanina Wickmayer 4/6 10 >
19:59 1/33 Milos Raonic v Denis Shapovalov 16/1 18 >
20:03 3/4 Aryna Sabalenka v Caroline Garcia 21/20 16 >
20:03 33/1 Robin Haase v Pablo Carreno Busta 1/5000 16 >
20:14 2/1 Ekaterina Makarova v Lesia Tsurenko 4/11 18 >
20:26 1/8 Angelique Kerber v Madison Keys 5/1 11 >
20:30 8/13 Haddad Maia B / Ste... v Krawczyk D / Olmos G 6/5 4 >
22:38 21/10 Elise Mertens v Sloane Stephens 4/11 16 >
22:45 5/6 Alex Bolt/Jordan Th... v Thomas Fabbiano/Mat... 5/6 1 >
22:47 5/6 Lukasz Kubot/Marcel... v Raven Klaasen/Micha... 10/11 4 >
22:47 4/6 Lloyd George Harris v Ruben Bemelmans 11/10 1 >
22:48 8/11 Oliver Marach/Mate ... v Nikola Mektic/Alexa... 21/20 4 >
22:48 6/4 Karen Khachanov v Marin Cilic 8/15 16 >
22:50 4/6 Kozlova K / Rus A v Brengle M / Chirico L 11/10 1 >
22:56 2/7 Novak Djokovic v Grigor Dimitrov 11/4 16 >
23:55 13/8 Kateryna Kozlova v Eugenie Bouchard 4/9 4 >
17th Aug Match  
00:00 13/2 Leonardo Mayer v Roger Federer 1/10 16 >
00:00 6/4 Hans Hach Verdugo/A... v Luke Bambridge/Neal... 1/2 1 >
00:00 5/4 Anett Kontaveit v Kiki Bertens 4/6 16 >
00:00 4/11 Jonathan Erlich/Ais... v Alex Lawson/Hunter ... 15/8 1 >
00:09 4/7 Henri Kontinen/John... v Ivan Dodig/Robin Haase 13/10 4 >
00:38 15/8 Marton Fucsovics v Stan Wawrinka 4/9 16 >
00:44 13/5 Shuko Aoyama/Lidziy... v Timea Babos/Kristin... 1/4 4 >
00:47 2/5 Barbora Krejcikova/... v Elise Mertens/Demi ... 7/4 4 >
00:48 8/11 Jean-Julien Rojer/H... v Sam Querrey/Rajeev Ram EVS 4 >
00:48 8/15 Kevin Anderson v David Goffin 6/4 16 >
01:25 4/6 Branstine C / Marino R v Kostyuk M / Rybakina E 21/20 1 >
02:00 7/4 Ju-Hae Moon v Jae Hwan Kim 2/5 1 >
02:00 2/9 Ryota Tanuma v Minjong Park 3/1 1 >
02:00 1/8 Emily Appleton v Se-Hyun Kim 9/2 1 >
02:00 5/6 Seong-Gook OH v Mousheg Hovhannisyan 10/11 1 >
02:00 8/13 Uisung Park v Tae-Woo Lee 6/5 1 >
02:00 6/4 DO Hee Bae v YU Jin Ahn 1/2 1 >
02:00 3/1 SE Jin Lee v Sang Hee Park 2/9 1 >
02:00 7/4 Seung-Yeon Hong v Joanna Garland 2/5 1 >
02:30 4/7 Vasek Pospisil v Marc Polmans 13/10 1 >
02:44 4/7 Lucie Hradecka/Ekat... v Johanna Konta/Jelen... 13/10 4 >
03:00 11/8 Renta Tokuda v Alexander Bublik 8/15 1 >
03:00 1/10 Duckhee Lee v Makoto Ochi 11/2 1 >
03:00 10/1 Jiaxi LU v Fang Ying Xun 1/16 1 >
03:00 5/6 Meiling Wang v Yue Yuan 10/11 1 >
03:00 5/1 Patcharin Cheapchandej v Xin YU Wang 1/8 1 >
03:00 EVS Xiyu Wang v Barbora Stefkova 8/11 1 >
17th Aug Home Draw Away  
19:00 Glynn Barntown v St James 1/4 8/1 7/2 1 >
19:15 Cavan Gaels v Castlerahan 4/9 15/2 21/10 1 >
19:15 St Laurences v Maynooth 5/6 13/2 6/5 1 >
19:30 Round Towers v Leixlip 8/15 15/2 7/4 1 >
20:00 Erne Gaels v Tempo 2/7 8/1 3/1 1 >
20:30 Starlights v Taghmon Camross 2/5 15/2 9/4 1 >
18th Aug Home Draw Away  
13:30 Johnstownbridge v Clane 1/10 12/1 6/1 1 >
15:00 Naas v Castledermot 1/8 11/1 5/1 1 >
15:30 Shelmaliers v Gusserane 2/7 8/1 3/1 1 >
15:30 Sarsfields v Confey 2/9 9/1 7/2 1 >
17:00 Gowna v Shercock 1/7 10/1 5/1 1 >
17:15 Elphin v Castlerea St Kevins 1/5 8/1 4/1 1 >
17:15 Athy v Carbury 2/7 15/2 10/3 1 >
17:30 St Martins v Kilanerin 1/2 7/1 15/8 1 >
17:30 Gracefield v Durrow 1/10 12/1 6/1 1 >
18:00 St Croans v Michael Glaveys 5/6 13/2 6/5 1 >
18:30 Lavey v Ballinagh 1/2 7/1 15/8 1 >
18:30 Ramor United v Killygarry 2/5 15/2 9/4 1 >
18:30 Abbeylara v Mostrim 1/5 9/1 4/1 1 >
18:30 Clonguish v Ballymahon 1/8 10/1 6/1 1 >
18:30 Celbridge v Eadestown 1/50 20/1 9/1 1 >
18:30 Killenaule v Cahir 4/11 15/2 5/2 1 >
18:30 Moyle Rovers v Upperchurch 1/7 10/1 5/1 1 >
18:45 Devenish v Teemore 2/5 15/2 9/4 1 >
19:00 Castletown v Fethard 1/5 9/1 4/1 1 >
19:00 Padraig Pearses v St Faithleachs 8/11 13/2 11/8 1 >
19:00 Clara v Edenderry 10/11 13/2 11/10 1 >
19:00 Ferbane v Cappincur 1/5 9/1 4/1 1 >
19:00 Rhode v Tullamore 1/7 9/1 5/1 1 >
19:00 Moorefield v Raheens 1/25 20/1 8/1 1 >
19th Aug Home Draw Away  
12:00 Ballyporeen v Kildangan 4/11 15/2 5/2 1 >
13:00 Crosserlough v Cootehill Celtic 8/13 13/2 13/8 1 >
13:30 St Columbas v Carrickedmond 1/100 20/1 12/1 1 >
13:30 Emmet Og v Dromard 1/3 15/2 11/4 1 >
18:00 Clann Na nGael v Strokestown 1/3 15/2 11/4 1 >
18:30 Kingscourt v Lacken 8/11 13/2 11/8 1 >
18:30 Ederney St Josephs v Belcoo 4/9 15/2 2/1 1 >
19:00 Colmcille v St Marys Granard 1/4 8/1 7/2 1 >
19:00 Arravale Rovers v Galtee Rovers 2/7 8/1 3/1 1 >
19:00 Clonmel Commercials v Aherlow Gaels 1/10 12/1 6/1 1 >
19:00 Eire Og v Ardfinnan 1/2 15/2 15/8 1 >
25th Aug Home Draw Away  
14:45 Cork Ladies v Donegal Ladies 2/7 10/1 3/1 1 >
16:30 Dublin Ladies v Galway Ladies 1/6 12/1 9/2 1 >
19:30 Derrygonnelly v Roslea 4/11 8/1 5/2 1 >
2nd Sep Home Draw Away  
15:30 SO Dublin v Tyrone 1/6 14/1 5/1 52 >
17th Aug   Draw    
08:35 10/11 (+6) Tasman 18/1 Canterbury (-6) 10/11 55 >
19:00 10/11 (-11) AS Beziers Herault 18/1 Soyaux Angouleme (+11) 10/11 2 >
19:00 10/11 (-2) Bourg-En-bresse 18/1 Rugby Club Vannes (+2) 10/11 2 >
19:00 10/11 (-17) Mont-De-marsan 18/1 Massy (+17) 10/11 2 >
19:00 10/11 (-22) US Montauban 18/1 US Carcassonne (+22) 10/11 2 >
19:30 10/11 (-7) Biarritz Olympique 18/1 Nevers (+7) 10/11 2 >
18th Aug   Draw    
03:35 10/11 (-3) Manawatu 18/1 Waikato (+3) 10/11 2 >
06:05 10/11 (-6) Auckland 18/1 Counties Manukau (+6) 10/11 17 >
08:35 10/11 (+8) Bay of Plenty 18/1 Taranaki (-8) 10/11 17 >
11:05 10/11 (+11) Australia 18/1 New Zealand (-11) 10/11 80 >
19:45 10/11 (-5) Bayonne 18/1 AC Brive (+5) 10/11 2 >
19th Aug   Draw    
03:05 10/11 (-11) Wellington 18/1 Otago (+11) 10/11 2 >
05:35 10/11 (+8) Southland 18/1 Hawke's Bay (-8) 10/11 2 >
31st Aug   Draw    
19:35 10/11 (+6) Cardiff Blues 18/1 Leinster (-6) 10/11 2 >
19:35 10/11 (-6) Ospreys 18/1 Edinburgh (+6) 10/11 2 >
19:45 10/11 (+6) Bristol Bears 18/1 Bath (-6) 10/11 2 >
01st Sep   Draw    
14:00 10/11 (-7) Gloucester 18/1 Northampton Saints (+7) 10/11 2 >
15:00 10/11 (-3) Harlequins 18/1 Sale Sharks (+3) 10/11 2 >
15:00 10/11 (+11) Worcester Warriors 18/1 Wasps (-11) 10/11 2 >
15:00 10/11 (+2) Connacht 18/1 Glasgow Warriors (-2) 10/11 2 >
16:30 10/11 (-10) Exeter Chiefs 18/1 Leicester Tigers (+10) 10/11 2 >
17:15 10/11 (-20) Munster 18/1 Cheetahs (+20) 10/11 2 >
17:15 10/11 (-3) Ulster 18/1 Scarlets (+3) 10/11 2 >
19:35 10/11 (-15) Zebre 18/1 Kings (+15) 10/11 2 >
19:35 10/11 (-7) Dragons 18/1 Benetton Rugby (+7) 10/11 2 >
02nd Sep   Draw    
15:00 10/11 (+6) Newcastle Falcons 18/1 Saracens (-6) 10/11 2 >
17th Nov   Draw    
19:00 10/11 (+6) Ireland 18/1 New Zealand (-6) 10/11 2 >
17th Aug Match  
10:00 13/8 Dechawat Poomjaeng v Andrew Higginson 4/9 4 >
10:00 EVS Joe Swail v Alfie Burden 8/11 4 >
10:00 8/15 Li Hang v Akani Songsermsawad 11/8 1 >
10:00 8/15 Liam Highfield v John Astley 11/8 4 >
10:00 1/5 Marco Fu v Nigel Bond 10/3 4 >
10:00 5/4 Oliver Lines v Matthew Selt 4/7 1 >
10:00 1/9 Ryan Day v Hamza Akbar 5/1 1 >
10:00 8/13 Thomas Ford v Tian Peng Fei 5/4 1 >
13:00 4/7 Anthony Hamilton v Robin Hull 13/10 4 >
13:00 23/10 Harvey Chandler v Thepchaiya Un-Nooh 3/10 4 >
13:00 1/10 Joe Perry v Sean O'Sullivan 11/2 1 >
13:00 4/7 Michael Georgiou v Jimmy White 13/10 4 >
13:00 1/25 Ronnie O'Sullivan v Eden Sharav 9/1 1 >
13:00 5/2 Thor Chuan Leong v Noppon Saengkham 2/7 1 >
13:00 8/11 Simon Bedford v Allan Taylor EVS 1 >
13:00 11/4 Zhang Jiankang v Michael Holt 1/4 1 >
16:00 2/5 Alan Mcmanus v Soheil Vahedi 7/4 11 >
16:00 7/4 Billy Joe Castle v Peter Lines 2/5 1 >
16:00 4/9 David Gilbert v Robbie Williams 13/8 1 >
16:00 6/4 Duane Jones v Mark Joyce 1/2 1 >
16:00 1/33 John Higgins v Chen Feilong 10/1 1 >
16:00 2/9 Neil Robertson v Dominic Dale 3/1 1 >
16:00 6/4 Niu Zhuang v Luo Honghao 1/2 1 >
16:00 1/6 Yan Bingtao v Chen Zifan 7/2 1 >
19:00 13/8 Ashley Carty v Sam Craigie 4/9 4 >
19:00 2/5 Hossein Vafaei v Rod Lawler 7/4 4 >
19:00 1/250 Kyren Wilson v Basem Eltahhan 22/1 1 >
19:00 8/15 Lyu Haotian v Anda Zhang 11/8 1 >
19:00 1/7 Mark Selby v Mei Xiwen 4/1 1 >
19:00 2/5 Michael White v Alexander Ursenbacher 7/4 1 >
19:00 4/6 Robert Milkins v Scott Donaldson 11/10 1 >
19:00 1/6 Stephen Maguire v Paul S Davison 7/2 1 >
18th Aug 1 X 2
19:00 Steve Collins Jr v Steven Ward 10/3 25/1 2/11 1 >
21:00 Carl Frampton v Luke Jackson 1/50 33/1 14/1 20 >
21:00 Tyson Fury v Francesco Pianeta 1/100 40/1 18/1 16 >
21:00 Cristofer Rosales v Paddy Barnes 2/5 22/1 2/1 20 >
25th Aug 1 X 2
20:00 KSI v Logan Paul 4/5 18/1 EVS 1 >
1st Sep 1 X 2
00:00 Emmanuel Rodriguez v Jason Moloney 1/25 33/1 8/1 1 >
00:00 Ivan Baranchyk v Anthony Yigit 2/11 22/1 7/2 1 >
00:00 Josh Taylor v Ryan Martin 2/11 25/1 7/2 1 >
00:00 Kiryl Relikh v Eduard Troyanovsky 8/15 22/1 29/20 1 >
00:00 Naoya Inoue v Juan Carlos Payano 1/40 28/1 10/1 1 >
00:00 Regis Prograis v Terry Flanagan 2/13 28/1 4/1 1 >
00:00 Ryan Burnett v Nonito Donaire 1/7 28/1 17/4 1 >
22:00 Zolani Tete v Mikhail Aloyan 2/9 22/1 3/1 1 >
8th Sep 1 X 2
20:00 Amir Khan v Samuel Vargas 1/33 33/1 9/1 1 >
9th Sep 1 X 2
02:00 Danny Garcia v Shawn Porter 8/13 20/1 5/4 1 >
15th Sep 1 X 2
04:00 Gennady Golovkin v Saul Alvarez 4/7 20/1 6/4 1 >
22nd Sep 1 X 2
02:00 Luke Campbell v Yvan Mendy 1/4 22/1 11/4 1 >
22:00 Anthony Joshua v Alexander Povetkin 1/14 28/1 13/2 4 >
22:00 Lawrence Okolie v Matty Askin 40/85 22/1 17/10 1 >
28th Sep 1 X 2
22:00 George Groves v Callum Smith 7/10 20/1 23/20 5 >
6th Oct 1 X 2
19:00 Daniel Dubois v Kevin Johnson 1/250 28/1 13/1 1 >
21st Oct 1 X 2
03:00 Billy Joe Saunders v Demetrius Andrade 8/13 20/1 5/4 1 >
31st Dec 1 X 2
22:00 Anthony Joshua v Tyson Fury 8/13 28/1 5/4 1 >
22:00 Deontay Wilder v Tyson Fury 10/11 28/1 10/11 2 >
23:00 Kell Brook v Amir Khan 3/4 22/1 21/20 1 >
23:00 Tyson Fury v Tony Bellew 1/10 25/1 11/2 1 >
23:59 Billy Joe Saunders v Amir Khan 1/2 33/1 6/4 1 >
25th Aug Match
23:30 5/6 Rani Yahya v Luke Sanders 20/21 1 >
26th Aug Match
00:00 40/85 Drew Dober v Jon Tuck 13/8 1 >
00:30 4/7 Joanne Calderwood v Kalindra Faria 13/10 1 >
01:10 2/7 Mickey Gall v George Sullivan 5/2 1 >
01:30 EVS Andrew Sanchez v Markus Perez 4/5 1 >
02:00 4/11 Cory Sandhagen v Iuri Alcantara 2/1 1 >
02:30 7/2 James Krause v Warlley Alves 2/11 1 >
03:00 2/13 Eryk Anders v Tim Williams 17/4 1 >
03:30 23/20 John Moraga v Deiveson Figueiredo 4/6 1 >
04:00 7/2 Jake Ellenberger v Bryan Barberena 2/11 1 >
05:00 4/6 Michael Johnson v Andre Fili 6/5 1 >
05:30 13/10 Justin Gaethje v James Vick 8/13 1 >
09th Sep Match
04:30 5/1 Nicco Montano v Valentina Shevchenko 1/9 1 >
06:00 4/5 Tyron Woodley v Darren Till EVS 1 >
15th Sep Match
21:00 2/5 Mark Hunt v Aleksei Oleinik 9/5 1 >
30th Sep Match
03:00 4/11 Gegard Mousasi v Rory Macdonald 19/10 1 >
06th Oct Match
01:00 4/7 Khabib Nurmagomedov v Conor McGregor 7/5 4 >
03:00 6/5 Lina Akhtar Lansberg v Yana Kunitskaya 8/13 1 >
07th Oct Match
03:00 7/10 Sergio Pettis v Jussier Formiga 21/20 1 >
04th Nov Match
03:00 21/10 Derek Brunson v Israel Adesanya 4/11 1 >
03:00 13/8 Paulo Henrique Costa v Yoel Romero 40/85 1 >
03:00 11/20 Ronaldo Souza v David Branch 11/8 1 >
03:30 6/4 Nate Diaz v Dustin Poirier 1/2 1 >
05:00 2/5 Daniel Cormier v Brock Lesnar 15/8 1 >
30th Dec Match
00:00 7/10 Demetrious Johnson v TJ Dillashaw 23/20 1 >
31st Dec Match
02:00 2/5 Conor McGregor v Jose Aldo II 15/8 1 >
02:00 2/5 Conor McGregor v Nate Diaz 15/8 1 >
23:00 4/9 Tyron Woodley v Nate Diaz 13/8 1 >
23:00 7/2 Conor McGregor v Thor 'The Mountain'... 1/5 2 >

By continuing to use this site you consent to the use of cookies in accordance to our  Privacy and Cookie Policy